עיסוי קצוות - הדרך המפנקת ביותר להורדת לחץ ומתח

הראש, הצוואר, הידיים והרגליים…אם תחשבו על זה, אלה האיברים שצוברים הכי הרבה מתח בחיי היומיום. בין אם אתם בעבודה פיזית וכל היום מתרוצצים על הרגליים, או שאתם עובדים במשרד, כפופים מול מסכים כחולים – קצוות הגוף שלנו משמשים אותנו הכי הרבה בפעולות הפשוטות והמורכבות וכתוצאה מכך גם צוברים גם הרבה סטרס שבסופו של דבר מתפרץ דרך כאב או תחושת אי נוחות כללית בגוף. בדיוק בשביל זה נועד העיסוי הקצוות המפנק שלנו מה זה בדיוק ואיך זה עובד?

עיסוי קצוות לקרקפת הראש

מה זה עיסוי קצוות?

עיסוי קצוות כשמו הוא מתמקד בקצוות הגוף, בצוואר, בקרקפת, בכפות הידיים וכפות הרגליים. מדובר באחד העיסויים העדינים והמפנקים ביותר, ולכן הוא מתאים גם לאנשים שרוצים לקבל עיסוי אבל מעדיפים שלא בכל הגוף. הטכניקה העיקרית שמשתמשים בה זה עיסוי שוודי שעובד על הרקמות הרכות עם תנועות לישה, הקשה, ליטוף וחפינה של העור. מטרת התנועות הללו היא להמריץ את זרימת הדם ברקמות ולשחרר את כל המתח והכאבים.

עיסוי לצוואר ולקרקפת

למי מיועד מסאז' קצוות?

עיסוי קצוות יכול להיות כטיפול עיקרי ביום ספא שלכם או כתוספת מפנקת לאחד מהטיפולים המשובחים שניתנים בספא של מלון אלמא. הוא מתאים בעיקר לאנשים שמרגישים חוסר נוחות שנוגעים להם בכל הגוף ורתיעה ממגע אינטנסיבי כפי שקורה בהרבה סוגי עיסוי אחרי. מסאז' שנעשה רק בקצוות לא מתפרש אצל המטופלים הללו כחוויה מלחיצה או אינטימית מדי והם עדיין נהנים מההשפעות החיוביות שלו על הגוף והנפש. בנוסף, עיסוי קצוות יכול להתאים גם לאנשים שחווים כאבים בעיקר בחלקים אלו של הגוף וכל מי שחווה שגרת חיים צפופה ולחוצה ומחפש דרך מפנקת להטעין מצברים.  

עיסוי לצוואר

כיצד מתבצע עיסוי קצוות?

כאמור המגע במסאז' זה מתמקד בעיקר בכפות הידיים, הרגליים, הקרקפת והצוואר. לרוב התנועות יהיו עדינות ומלטפות כיוון שאזורים אלה נחשבים לעדינים למדי, אך אם תרצו עיסוי עוצמתי יותר יהיה ניתן לבקש זאת מהמעסה. בנוסף, המעסה שלכם עשוי להקיש, לחפון וללוש את האזורים הללו כדי להמריץ את זרימת הדם. העיסוי בקרקפת יהיה מרגיע, המעסה יפעיל עם אצבעותיו לחץ עדין ויבצע הרבה תנועות מעגליות שירגיעו אתכם, בשלב זה תוכלו לעצום עיניים ולתת לראש שלכם להיסחף ברגע הנפלא הזה. האיבר בו העיסוי יהיה עדין במיוחד יהיה הצוואר שכן תנועות אגרסיביות מדי עלולות לגרום ליותר נזק מתועלת, אז אם אתם אוהבים עיסויים חזקים, כדאי לקחת את זה בחשבון.  

העיסוי הכי מפנק לקרקפת והצוואר!

ספא אלמא מזמין אתכם לצלול לתוך חוויה מפנקת ומשכרת חושים, כל הטיפולים אצלנו נעשים על ידי צוות מעסים רגיש ונעים עם ידי זהב שישלבו במהלך הטיפול חומרים משובחים ומגע שימריץ את הרוח והגוף שלכם. לפרטים נוספים ותיאום מלאו את הפרטים שלכם ונציגנו ידאגו לחזור אליכם, אפשר גם להתקשר.

יצירת קשר

להזמנת טיפול מפנק

דילוג לתוכן