אודות

יוקרה ואקסקלוסיביות, רוגע ופסטורליות, אומנות לצד מודרניות – אלמא הוא מלון בוטיק ומרכז אומנויות שמשלב את מיטב העולמות במקום אחד: מלון ספא מהטובים בישראל, בריכות, חדר כושר, גלריות רחבות ידיים, בר הופעות והצגות, האמפיתיאטרון שפונה לשקיעות המרהיבות של הים, אולמות קונצרטים וקולינריה בשפע. המלון משקיף לרצועת חוף עוצרת נשימה ומורדות הר מיוערים, כרם גפנים, מטעי שסק ועוד המון מראות נפלאים של חקלאות ישראלית במלוא הדרה.

 

הָיֹה הָיָה – הסיפור של אלמא

"מרכז אומנויות שבתוכו נטוע מלון – שגם הוא יצירת אומנות בפני עצמה…"  

הסיפור של אלמה מתחיל אי שם בשנת 1968 כבית הבראה של קרן "מבטחים" ונודע בתור אחת היצירות הארכיטקטוניות הגדולות בישראל, עם מבנה מפוחית ייחודי שמתעקל ומתבסס על קו הרכס של הר הכרמל הפסטורלי והיפיפה. במהלך השנים המקום עבר מספר גלגולים – החל כבית הבראה מפנק למבוטחים של קרן הפנסיה מבטחים ועובדי כללית ובהמשך אף נעשה במקום שימוש לשיכון שבויי מלחמת יום הכיפורים. לאחר מכן המתחם עבר מספר ידיים עד שנת 2006 בו המקום הוצע למכירה וכמעט הפך להיות שכונת וילות יוקרתית – לילי אלשטיין החליטה להפוך אותו למלון בוטיק יוקרתי ומרכז אומנויות ייחודי. ממקום מוזנח ונטוש – אלשטיין הצליחה להפיח במבנה המונומנטלי חיים וקסם תוך הקפדה על שימור המבנה המקורי ושילוב של טבע עוצר נשימה, אומנות מודרנית ועיצוב אורבני. אלשטיין לא רצתה שהמקום יראה כמו בית מלון – אלא מרכז אומנויות שבתוכו נמצא מלון בוטיק שכל פרט שנמצא בו מגיע מתוך מחשבה עמוקה, המבנה משתרע על יותר מ-100 דונם ולאורך השנים הוא עבר שחזור מרהיב ומדויק שהשיב לו את המראה היוקרתי. 

היוקרה לא דילגה על ספא אלמא – המלון מתהדר במתחם ספא חדשני ואקסקוליסיבי המאובזר בכל טוב עם 8 חדרי טיפולים ונוף ציורי של מרחבים ירוקים, שדות חקלאיים והים התיכון שיוצרים מראה של מרבד צבעוני. המתחם נפרש על מרחבים פתוחים, מדשאות ושבילים פסטורליים שמובילים לפינות חמד ולמושבה הקסומה של זיכרון יעקב עם סיורים היסטוריים, ביקור ביקבים וטיולים בגנים ייחודיים.

יצירת קשר

להזמנת טיפול מפנק

דילוג לתוכן